piątek, 29 lipca 2011

BACK 2 HAM - czyli gacie po tacie w komercyjnej szacie

Jeszcze kilka tygodni temu cały świat mody spuszczał się nad kolejną, dosyć nieoczekiwaną współpracą domu mody Versace z H&M. Jak widać szwedzka sieciówka nie spoczywa na laurach. Kilka dni temu do zacnego grona szmacianych celebrytów dołączył nie kto inny jak jedna z największych sportowych rozgwiazd, niejaki David Beckham.

Pan Beckham to ikona. Bardziej reklamy, niż sportu. Nie mniej jednak ikona. Nastolatki, niewyżyte panie po 40tce i garstka pedałów szaleje za nim. Nie, bardziej za jego ciałem, nieskazitelną urodą i odrobinę wątpliwą, nie mniej jednak jakże pociągającą inteligencją.

David potrafi sprzedać wszystko. Od puszki koli, przez śmierdzącą namiastkę antyperspirantu po białe gacie. I może skupmy się na tych ostatnich... Specjaliści od marketingu trafili w dyszkę. Beck ma już doświadczenie w bieliźnie, mordę zna pół świata i wbrew pozorom jest stosunkowo tani. O ile nie mam prawie żadnych zastrzeżeń do Davida jako modelki, o tyle dziwi mnie fakt, że piłkarz ma ów kolekcją ZAPROJEKTOWAĆ!

Bielizna Beckhama ma jednak powstać jedynie jako dzieło współpracy Davida ze szwedzkimi projektantami. A jak będzie w praktyce? Koleś dostanie ok 100 projektów gotowych gaci, z czego wybierze ok.20, z czego 15 pojawi się na sklepowych półkach. Kolekcja się sprzeda, bo musi. H&M zarobi i po raz kolejny zyska kolejne rzesze fanów (albo fanek ciała Davida), piłkarz zgarnie siano, klienci będą podjarani, że mają w szafie gacie od Becka, wzrośnie im ego i wszyscy będą szczęśliwi. Prawdziwy vanity fair w najczystszej postaci.

Nawet nie pytam jaka jest wasza opinia. Dla mnie bardziej NOT niż HOT.

Jak podają zagraniczne media kolekcja pojawi się w sklepach już
od 2 lutego 2012 i zagości w ponad 1800 punktach w 40 krajach na świecie.

I jeszcze dla przypomnienia kilka fot z wcześniejszych reklam gaci:
2 komentarze:

Biurowa pisze...

Niewyżyte panie po czterdziestce szaleją za Davidem? A co robią panie wyżyte? :D

Łukasz Marciniak pisze...

proste, uprawiają chrzescijanski seks z mezem. wlasnym. bez zapezpieczen ;)

Prześlij komentarz

Jeżeli komentujesz jako niezalogowany/niezarejestrowany to bardzo proszę o wpisanie imienia/nicku, gdyż ułatwi mi to odpisywanie na Wasze komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...