piątek, 1 lutego 2013

PONYTALES EP Release Party | HUSH HUSH PONY @ Gradient


Pod koniec stycznia miała miejsce premiera pierwszej oficjalnej epki Hush Hush Pony (nagranej dla francuskiego labelu Moveltraxx) zatytułowanej "Ponytales".

W pierwszą sobotę lutego zapraszamy Was do klubu Gradient, abyście razem z HHP mogli świętować to wydarzenie. Będzie jak zwykle dużo ładnej i różnej muzyki! Wstęp całą noc ZA DARMO!Biografia:

Hush Hush Pony to wrocławski kolektyw, działający na scenie szeroko pojętej muzyki elektronicznej już od pewnego czasu.

Muzycznie styl HHP klasyfikuje się gdzieś pomiędzy fascynacją brytyjskimi, miejskimi brzmieniami: uk garage, uk funky, 2-step, eterycznym oraz głębokim dubstepem i pochodnymi, łącząc je z brzmieniami orientalnymi i afrykańskim kuduro. W ich utworach i setach często można usłyszeć także wpływy deep, jackin i tech-house'owe oraz detroit i minimal techno. Nie unikają też inspiracji bardziej mainstreamowymi brzmieniami.

Występowali z czołówką zagranicznej (m.in. Moodymann, Actress, Randomer, Fabian Bruhn, Illstm) oraz polskiej (m. in. Supra1, Mentalcut, Spox, Eltron John, Kuba Sojka, Zeppy Zep, Kixnare, Chino, Jonkpa, The Phantom, Sentel, Yeteez, Patryk Cannon, Pvre Gold, Miko Czajkowski) sceny klubowej. Grając na krakowskim Selector Festival w 2010 roku supportowali Faithless.

Tracki Hush Hush Pony grali w swoich setach m. in. Nightwave w Boiler Roomie, Nick Catchdubs (wraz z A-Trakiem współzałożyciel wytwórni Fool's Gold Records), Big Dope P, Whistla w swojej audycji dla Sub.FM.

Kolektyw współpracuję z francuskim labelem Moveltraxx. HHP wypuściło pod ich patronatem darmowy track zatytułowany "Know Less", będący wypadkową fascynacji brzmieniami uk garage, uk funky i bardziej oldschoolowymi deep house'ami:
oraz darmową epkę "Baboo" z remixami Spoxa i Brane'a, stylistycznie utrzymaną w 2-stepowym klimacie:
Ich pierwszy oficjalny release w Moveltraxx to kontynuujący przygodę z 2-stepowym rytmem "Stevie Wonders", wydany na kompilacji Da Movelt Posse Episode 5:

Kolejnym darmowym trackiem HHP wypuszczonym pod patronatem Moveltraxx jest "Gossips":Trio pojawiło się również na kompilacji "Red Bull Music Academy Bass Camp Warsaw CD" (wydanej nakładem S1 Warsaw) z utworem "Into Our Souls":Na początku października 2012 premierę miał ich track "Creative People" nagrany razem z Natalią i Pauliną Przybysz. Był on pierwszym wydawnictwem nowego labelu Reebok Classic Trax, który powstał pod patronatem marki Reebok. Do utworu nakręcony został również klip:


Pierwszym wydawnictwem w 2013 roku była darmowa epka "Rootz" nagrana wspólnie z Television Tomem i Vanatoskim:


Pod koniec stycznia Moveltraxx wydało pierwsze oficjalne EP Hush Hush Pony - "Ponytales":
Jeden z utworów z epki został zaprezentowany na znanym i cenionym portalu XLR8R: http://www.xlr8r.com/mp3/2013/01/1-wants-2

http://soundcloud.com/hush-hush-pony
http://www.facebook.com/hhpony

My oczywiście nie omieszkamy opuścić koncertu ;) Oczywiście mamy zamiar popuścić wszelkie wodze fantazji i destrukcji. Uprasza się o niezaczepianie ekipy KK w momencie, kiedy ta będzie w stanie hmm... nirvany! Pozaczepiamy artystów, napijemy się wódeczki, pogadamy o planach na przyszłość, a jak nikt nam nie najebie za natręctwo to zdamy Wam szczegółową relację najszybciej, jak się da!

INFO:

Gdzie: Gradient, Plac Solny 16, Wrocław
Kiedy: 2.02.2013, godz: 21:00 - 5:00
Za ile: darmoszka
Dlaczego: bo creative people!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jeżeli komentujesz jako niezalogowany/niezarejestrowany to bardzo proszę o wpisanie imienia/nicku, gdyż ułatwi mi to odpisywanie na Wasze komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...