środa, 30 stycznia 2013

Adidas SLVR SS 2013

Jeżeli do tej pory kojarzyliście markę ADIDAS jedynie z przećpanym dresem, żulącym na browara pod monopolowym, pseudo sportowcami, lecącymi pół życia na dopingu, żeby później uronić suchą łzę u Oprah,  czy też oldschool'owymi ziomkami ze skateparku tak ubóstwiającymi linię Originals, to sama SLVR powinna Was nieźle zaskoczyć!


Adidas SLVR to niecodzienne połączenie mody ulicznej z modą high fashion. Wypadkową najnowszej kolekcji są wygodne i nieprzerysowane ubrania dla ludzi, których cechuje aktywny styl życia, przy jednoczesnym zachowaniu nowoczesnego wizerunku. Projektanci w najnowszej kolekcji postawili na fuzję wygody i naturalności. Dominuje tu minimalizm zarówno w kolorze, fakturach czy nawet samym wzornictwie. Daje to niebywałe pole do popisu przy doborze dodatków. Dzięki temu kolekcja sama w sobie jest na tyle uniwersalna, że równie dobrze może stanowić bazę do codziennej stylizacji lub też tworzyć zupełnie zaskakujący element eleganckiego zestawu. 
Kolekcja pełna jest tkanin bardzo cienkich i delikatnych, co akurat nie powinno dziwić w zestawach wiosennych. Na uwagę zasługuje głównie ideologia tworzenia ubrań, czyli wspólny mianownik komfortu, wygody, technologii i luksusu. 

Najnowsza kolekcja Adidas SLVR będzie dostępna w salonie firmowym w warszawskich Złotych Tarasach oraz na stronie internetowej producenta >>> o tutaj! :)


 0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jeżeli komentujesz jako niezalogowany/niezarejestrowany to bardzo proszę o wpisanie imienia/nicku, gdyż ułatwi mi to odpisywanie na Wasze komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...