wtorek, 29 stycznia 2013

Niemy krzyk Guido Carminatti'ego

W najnowszym wydaniu argentyńskiego magazynu modowego REFLEX, zostały zaproponowane inspiracje uniwersalne. Bez konkretnego nurtu, bez narzuconego sezonu, bez żadnych ściśle określonych reguł. "Silent Scream" najlepiej oddaje to co jarało nas odkąd wschód jest na wschodzie a zachód na zachodzie. Zabawa formą, nie treścią. Ascetyczne zestawienie czerni, bieli, srebra i kobaltu. Zabawne, jednak nie komiczne, połączenie najróżniejszych faktur od skóry przez bawełnę po cekiny.

Trend biżuteryjny, dokładniej body chains, o których pisaliśmy trochę TUTAJ, jest tylko wiśniówką na torcie, z którego każdy element może stanowić zarówno bazę i dopełnienie ciekawej stylizacji. Na co dzień i od święta. Prosto, klasycznie, ekstrawagancko, ale przede wszystkim oryginalnie.

Bez baroku, niepotrzebnych dodatków, wzornictwa i innych dupereli, które często w tak dziwnych połączeniach sprawiają, że stylizacja staje się przebraniem niemal z cyrku.

Podziwiajcie!INFO:

Fotograf: Damian Soloducha
Stylizacja: Ari Mendes & Belen Amorosi
Asysta: Gri Santoro
Make-up: Belen Fiorito
Model: Guido Carminatti / LOOK 1 Model Management


Pełne wydanie magazynu:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jeżeli komentujesz jako niezalogowany/niezarejestrowany to bardzo proszę o wpisanie imienia/nicku, gdyż ułatwi mi to odpisywanie na Wasze komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...