sobota, 22 maja 2010

Dzień Dobry!

... bo już po północy ;) i tak przeczytacie tego posta dopiero za kilka dni, co nie zmienia faktu, że muszę to odbębnić ;p właściwie to nie muszę a chcę. na początku odpowiem na kilak pytań, które zapewne będą się powtarzały setki razy...
1. Kim jesteś?
- no to ja! marciniak! helołłł ;]
2. Po co?
- kontynuacja fotobloga. zakochałem się w blospocie, a nasz miłość trwa już półtorej roku. fotoblog strasznie mnie ograniczał pod względem technicznym, dlatego też postanowiłem się przenieść. czasem wrócę na fbla, bo się trochę od niego uzależniłem, jednak teraz większą część serca oddam tutaj.

3. Skąd się wzięła tak piękna i jakże oryginalna nazwa?
- z głowy kochani. jak zawsze. to taka gra słów. niewielka, ale zawsze. KING - bo krÓÓÓlowa umarła, a właściwie odeszła na zasłużoną emeryturę. COCK - bo lubię kutasi motyw. powiedzmy, że jest to kutas POPisANY'ego, który niestety często mu odpada.

4. A co znajdzie tu czytelnik?
- na pewno ogromny kawałem mnie. mnie - Łukasza Marciniaka. trochę od kuchni. trochę prywatnie. jednak niezmiennie zawsze szczerze i bez lizania dupy. przede wszystkim skupię się na tym co mnie porusza. w każdy sposób. pozytywnie i negatywnie. małą bazę moich inspiracji. podzielę się z wami moją muzyką. starą, nową, wyszperaną i własną. to właśnie z muzyki czerpię najwięcej. no i oczywiście z ludzi - czyli z was. głośno. pyskacie i piskliwie będę wypowiadał się o tym co mi się podoba a co nie. polecą nazwiska, tytuły i prawdziwe sytuacje. głowę - a właściwie główkę - daję, że będzie ciekawie.


6 komentarze:

spideria art pisze...

No Marciniak to jedziesz ;p te kutaski to przypominają mi twórczość mojej kumpeli z liceum ale mimo wszystko ciekawi mnie twoje prawdziwe oblicze więc czekam na sute i hardcorowe notki maści wszelakiej.
Marciniak non commercial to się będzie działo ;p

spideria art pisze...

a ta reklama to do ŻAka ;p?

POPisANY? pisze...

hahhahah! Sabinka jakas ty szybka ;p
blog jeszcze nie skonczony, nierozreklamowany, a Ty juz mnie tu ładniutko komciasz ;p
a miala byc niespodzianka....
uruchomie sie za jakies max. 2 dni.

notki beda grube, to moge obiecać.
aaaa i żadem z moich blogów nie ma nic wspólnego z instytucją żaka.

POPisANY? pisze...

no to chyba czas wystartować... ;p

Anonimowy pisze...

"nie założę również fan-pejdża na facebooku, twitterze itp. "

mhm
Agata

Łukasz Marciniak pisze...

zasady są po to żeby je łamać ;)
chyba tak nazwe jutrzejszego posta ;p boze az ciekaw jestem jak bardzo zostane zjedzony za umieszczenie widzetu reklamowego - wszak obiecalem ze tego zrobie ;p obiecanki cacanki macanki chujanki ;) ave.

Prześlij komentarz

Jeżeli komentujesz jako niezalogowany/niezarejestrowany to bardzo proszę o wpisanie imienia/nicku, gdyż ułatwi mi to odpisywanie na Wasze komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...