poniedziałek, 7 czerwca 2010

GABINET LUSTER - żywy spektakl wędrowny

Dziś dla odmiany krótko, rzeczowo i nie na temat ;) Chciałbym z tego miejsca serdecznie zaprosić wszystkich na wspaniałe i trochę niekonwencjonalne wydarzenie kulturalne. A mianowicie rozchodzi się o:


GABINET LUSTER - żywy spektakl wędrowny

Kiedy: 13 czerwca 2010r.
O której: godz. 18:00
Gdzie: Jaworski Ośrodek Kultury (Jawor, woj. dolnośląskie)
Za ile: 5zł


Trzy grupy teatralne. Cztery dni. Jeden cel.
Energia niemal trzydziestu osób z Bohemy, Poczekalni i Bez Tremy podniosła temperaturę, i tak skwarnych, dni, zwiastujących początek wakacji. Na próbach w klubie ART-KADIA doszło do eksplozji emocji, który z niepokojem obserwowali przechodnie – w samo południe na nieparyskim bruku.

Jauer, historia Stadt Teater i ostatni przed wakacjami, wspólny projekt teatralny w Jaworskim Ośrodku Kultury. Jeden żywy spektakl wędrowny i cztery trupy, czyli zabójcze Zakończenie Sezonu Teatralnego 2009/2010 – Gabinet Luster.

Czy wszyscy już weszli?
Czy wszyscy weszli?
Tak.
Ostatnie słowo inspicjenta-narratora i...
KURTYNA!


Wstrzymajcie oddech i zmówcie modlitwę.
Zapraszamy do Gabinetu Luster.

Image Hosted by ImageShack.us


SCENARIUSZ I KOORDYNACJA: Grzegorz Grecas, Maciej Rabski, Darian Wiesner

OBSADA: Paulina Bartkiewicz, Ewelina Bąk, Lucyna Boruta, Kaja Bogacka, Basia Cygan, Rafał Derkacz, Jakub Dydak, Marta Gołąbek, Grzesiek Grecas, Ilona Stach, Iza Jackiewicz, Jagoda Januszko, Patrycja Jarosz, Marcin Karasiński, Małgorzata Kosińska, Bartek Kowalski, Anna Lipińska, Iza Milko, Kornel Orłowski, Maciej Rabski, Kasia Rutowska, Gala Sażniewa, Kinga Stańko, Kasia Stelmach, Darian Wiesner, Żaneta Woźniakiewicz, Daria Wójcik

Więcej info: TUTAJ!

Oczywiście mnie tam nie zabraknie ;) Szczegółową relację słowną jak i zdjęciową dodam w poniedziałek... jeżeli do poniedziałku wytrzeźwieje. ave.A dziś rano dla odmiany włączyłem sobie Polskie Radio EURO.
Przypomnieli mi o zajebistej pioseneczce,
która była ze mną cały dzisiejszy dzień:
6 komentarze:

Anonimowy pisze...

Marciniak!!! A może by tak jakiś konkurs zorganizować, gdzie do wygrania będą wejściówki? Tak w ogóle to od kiedy Bohema zrobiła się "płatna" ?

Łukasz Marciniak pisze...

@ Anonimowy:
a kto pyta? obydwa pytanie nie do mnie wiec czekaj cierpliwie na odpowiedz organizatorow ;) pozdrawiam.

Darian pisze...

Witam,
zachęcam do uważnego przestudiowania informacji zawartych powyżej.

Jasno z nich wynika, że organizatorami spektaklu są Pracownia Teatralna Poczekalnia, Grupa Teatralna Bohema i grupa teatralna Bez Tremy. Pytanie, które drogi Anonimowy zadajesz jest więc nie do końca zgodne z rzeczywistym stanem rzeczy i odrobinę aroganckie w tonie.

Współorganizatorem jest Jaworski Ośrodek Kultury. Jak powszechnie wiadomo, pod koniec sezonu w polskich ośrodkach kultury trudno o pieniądze, których na całoroczną działalność i tak jest mało.
Dochód całkowicie przeznaczony zostanie na zwrot kosztów wyprodukowania spektaklu (które ponoszą po równo wszyscy organizatorzy), ewentualnie na dalszą działalność kulturalną. Można więc powiedzieć, że zakup biletu jest czynem szczytnym, wręcz filantropijnym.

Nawet jeśli byłoby inaczej, myślę, że Grupa Teatralna Bohema ma prawo decydować o wszystkich aspektach związanych z jej niezależnym życiem twórczym, także tym dotyczącym cen biletów.

Zawsze miło mi wiedzieć z kim rozmawiam, więc tym razem się podpiszę,
pozdrawiam,
Darian Wiesner

Łukasz Marciniak pisze...

@ Darian:
tak tez wlasnie myslalem ale nie chcialem odpowiadac w Waszym imieniu ;)
pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

Heh, ja nawet nie mam czasu wybrać się do Capitolu czy Teatru Polskiego a co dopiero do jakiejś odległej mieściny :D Ale tytuł intrygujący.

Łukasz Marciniak pisze...

@ Facet w szafie:
ale to przeciez nie moja wina ;) tytul intrygujacy nie mniej niz samo wydarzenie, goraco wszystkich zapraszam! ;)

Prześlij komentarz

Jeżeli komentujesz jako niezalogowany/niezarejestrowany to bardzo proszę o wpisanie imienia/nicku, gdyż ułatwi mi to odpisywanie na Wasze komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...